JOGA DLA DZIECI

JOGA DLA DZIECI

Joga dla dzieci to świetna zabawa. Współczesny świat sprawia, że nasze dzieci często mają problem z nadpobudliwością. Ciężko im skupić uwagę na jednej rzeczy. My jako rodzice chcemy dla swoich dzieci jak najlepiej. Ja swoim dzieciom wprowadziłam elementy jogi do naszych wspólnych zabaw.

JAK ĆWICZYĆ JOGĘ ZE SWOIM DZIECKIEM?

Pragniemy, by nasze dzieci były szczęśliwe i zdrowe. Same chodzimy na dodatkowe zajęcia, jogę czy pilates. Dlaczego nie poćwiczyć w domu, z dziećmi? To nie jest nic trudnego. Przygotowałam ebook „Joga dla dzieci”, który daje gotowe rozwiązania.

Możesz zapisać dziecko na zajęcia jogi dla dzieci albo sama wprowadzić jogę do waszego życia domowego.

Do praktykowania jogi potrzebujesz jedynie trochę miejsca w salonie, matę, dobre chęci i ebook „Joga dla dzieci”. Zaproś swoje dziecko do zabawy. Dzięki takiej formie aktywności wzmocnisz więzi rodzinne, a jednocześnie wesprzesz zdrowie i rozwój ruchowy swojego dziecka. Ebook posiada gotowe scenariusze zajęć, dzięki temu pomoże ci w rozpoczęciu przygody twojego dziecka z jogą. Joga nauczy twoje dziecko ćwiczeń oddechowych i technik relaksacyjnych, które będzie mogło stosować w codziennym życiu, by radzić sobie ze stresem.

ZALETY JOGI DLA DZIECI:

– pozwala dzieciom spożytkować energię,

– jest świetną formą zabawy,

– rozwija dzieci ruchowo,

– wzmacnia mięśnie,

– relaksuje.

Kup ebook „Joga dla dzieci” i baw się razem ze swoim dzieckiem.

Joga dla dzieci | Akademia Zdrowia (akademiazdrowia-ps.pl)

Podziel się z innymi:

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email
Scroll to Top

Bądź na bieżąco z naszymi aktualnościami

Nie przegap nowości!