KATHARSIS- OCZYSZCZENIE DUSZY I CIAŁA

Nie bój się płakać. Płacz działa jak oczyszczenie. Nieprawda, że płaczą osoby słabe i płacz jest tylko dla Kobie. Fajni mężczyźni też płaczą, jeśli są wzruszeni, co nie świadczy o ich słabości, lecz wrażliwości i wielkim sercu.

Daj sobie chwilę na oczyszczenie, aby ponownie poczuć energię, aby stawić czoła nowym wyzwaniom. Nawet najsilniejszej osobie zdarza się, że zakręci się jej łezka w oku. Siłą człowieka nie jest brak upadków w życiu, lecz umiejętność wstawania po upadku. A przecież, jeśli oczyścisz się ze złych emocji, zrobisz miejsce na te pozytywne.

Ludzie o pięknym sercu płaczą, bo są wrażliwi. Płacz nie jest tylko cierpieniem duszy, ale próbą uwolnienia się od niesionego ciężaru, więc trzeba sobie na to pozwolić.

Odkryj nowy etap, po oczyszczeniu można zacząć wszystko od nowa, będzie tylko lepiej.

Najpierw pozwólmy łzom przywrócić równowagę w organizmie i chwilę odpocząć po doświadczonym napięciu. Dopiero, kiedy to nastąpi pomocne może okazać się, że masz nowy pomysł na nowe ,,ja’’. Urodzi się w Tobie nowa iskra. Płacz również pozwala na odreagowanie i oczyści w pewnym stopniu nasz umysł, aby dać nam inny sposób postrzegania pewnych problemów.

W 2014 roku Yoshida połączył siły z Hideho Aritą, profesorem Wydziału Medycyny Uniwersytetu Tokijskiego w Tokio, aby rozpocząć serię wykładów mających na celu podniesienie świadomości na temat korzyści płynących z płaczu. Od tego czasu został zasypany ofertami ze szkół i firm, aby zorganizować warsztaty i inne działania na ten temat. Odkrył on uspakajają funkcję płaczu.

Już w starożytności twierdzono, że płacz pełni funkcję wchodzenia w głębszy stan kontemplacji, refleksji. Kiedy czujesz wewnętrzny ból, nie bój się płakać i o nim mówić, pozwól sobie na to, ujawnij te emocje, to Ci pomoże.

UWIERZ, że jak sobie na to pozwolisz będzie tylko lepiej.

 

Zapraszam na konsultacje indywidualne, pomogę TOBIE to przejść 🙂

Kontakt:

Kontakt

 

 

Podziel się z innymi:

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

Bądź na bieżąco z naszymi aktualnościami

Nie przegap nowości!