O mnie

Szukasz naturalnych sposobów wspierających leczenie? Bierzesz wiele leków i masz pytania odnośnie ich działania?

Mogę Ci pomóc. Nazywam się Magdalena Walentynowicz. Jestem magistrem farmacji. Prowadzę gabinet medycyny naturalnej. Zajmuję się promocją zdrowia i wspieraniem leczenia w naturalny sposób.

Jestem absolwentką Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, na kierunku Farmacja, w obszarze kształcenia  z zakresu nauk medycznych, nauk o zdrowiu oraz nauk o kulturze fizycznej, o profilu kształcenia ogólnoakademickim.

Napisz do mnie

Chcę być na bieżąco z aktualną wiedzą farmaceutyczną, dlatego ukończyłam specjalizację z farmacji aptecznej. Jak każdy farmaceuta, stale wzbogacam swoją wiedzę i biorę udział w licznych szkoleniach i kursach.

Dodatkowo ukończyłam kursy dietetyki i uzyskałam dyplom dietetyka. 

Prywatnie jestem mamą trójki wspaniałych dzieci. Z pewnością dzieci nauczyły mnie cierpliwości i cieszenia się z każdej drobnostki. Bez wątpienia nauczyły mnie także inaczej patrzeć na świat i drugiego człowieka. 

Na zakończenie wspomnę, że, jako farmaceuta, ale także prywatnie, jestem osobą skrupulatną, dokładną i dobrze zorganizowaną. Lata pracy nauczyły mnie patrzeć na pacjenta holistycznie. Wiem jak ważne jest wsparcie w leczeniu każdego schorzenia.

 

Uwielbiam pomagać innym, wspierać ich i służyć pomocą. Moja praca jest moją pasją. Pracuję w aptece ponad 15 lat. Przez ten czas zdobyłam ogromną wiedzę praktyczną. Chcę się nią dzielić z moimi pacjentami w moim prywatnym gabinecie, gdzie mamy więcej czasu i przestrzeni na rozmowę.

W czasie konsultacji odpowiem na pytania, przestawię odpowiednie materiały, przekażę informacje na temat profilaktyki, zdrowego stylu życia. Przede wszystkim będę służyć Ci pomocą i wsparciem.

Odwiedź mnie w moim prywatnym gabinecie. Zapraszam

Zapraszam

Co moi pacjenci mówią o mnie?

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Akademią Zdrowia. Pani Magdalena jest osobą bardzo miłą, empatyczną i kompetentną. Nie tylko pomogła mi w kwestiach odżywiania, ale także zmieniła mój sposób patrzenia na zdrowie. Gorąco polecam!!!

Sebastian Jakubowski

Często zdarzało mi się nie przespać nawet kilku godzin w nocy, mimo, że byłam bardzo zmęczona. Po konsultacjach z p. Magdą udało mi się uregulować rytm snu.  Pani Magda nauczyła mnie medytacji i technik relaksacji, dzięki temu potrafię kontrolować stres. Dziękuję

Maria Kowalczyk

Choruję na cukrzycę od wielu lat. Wiecznie miałam problem z ułożeniem prawidłowej diety. Często też cierpiałam na dolegliwości żołądkowo-jelitowe. Pani Magda zrobiła przegląd leków jakie stosuje, doradziła jak je stosować i dolegliwości mięły. Jestem bardzo wdzięczna.

Dorota Wódzka

Polecam konsultacje z p. Magdaleną. Pomogła mi wrócić do formy w dość krótkim czasie. Dzięki jodze i diecie szybko uzyskałam pożądane efekty.

Dominika Zakrzewska

Pani Magdalena pomogła mi w rzucaniu palenia. Zmieniła mój sposób myślenia o zdrowiu. Dziękuję

Jacek Wolski
Scroll to Top

Bądź na bieżąco z naszymi aktualnościami

Nie przegap nowości!