ODZYSKAJ HARMONIĘ

RÓWNOWAGA PSYCHICZNA I FIZYCZNA

Czujesz się ciężka, bez energii, czujesz jak uleciało z Ciebie powietrze. Pamiętaj, że możesz to odmienić ruchem i zbilansowaną dietą. Znowu doświadczysz sił witalnych. Tak jak w samochodzie rozładowuje się akumulator, tak Ty potrzebujesz pozytywnego naładowania. Nie daj się jesiennej chandrze, naładuj się energetycznie,, świat jest na tyle piękny na ile mu na to pozwolimy”. Uwierzysz w to, pozwól, aby inni się zatroszczyli nie tylko o Twój świat zewnętrzny, ale i wewnętrzny. Czasem musimy poznać swoje emocje, aby je zrozumieć oraz zacząć je kontrolować i zdobyć wewnętrzny spokój.

Co osiągniesz w ten sposób?

Między innymi nie będziesz już zajadać stres, ponieważ poznasz alternatywne sposoby radzenia sobie z negatywnymi emocjami.

Będziesz również w stanie konstruktywnie podchodzić do spotykanych na twojej drodze problemów, zaczniesz je traktować, jako wyzwania a nie, jako przeszkodę.

Pamiętaj, że Twoje ciało (Soma) tworzy całość z twoją psychiką (Psyche), dlatego twoje działania powinny być sprzężone i karmić pozytywną energią obie sfery. Karmą dla ciała jest dieta, dbanie o ruch, też napędzanie się pozytywną energią zewnętrzną.

Pamiętaj, że masz się czuć dobrze ze sobą i masz oddychać pełna piersią. Daj sobie na wszystko przestrzeń, a wszystko to ma być twoim szczęściem.

Musisz czuć się ze sobą dobrze i pięknie. Musisz się rozwinąć jak piękny motyl, nawet, jeśli nie czujesz teraz w sobie siły to ją uzyskasz! Tylko zaopiekuj się sobą.

My możemy Tobie w tym pomóc, dać wskazówki.

Zapraszamy!

Autor: mgr Karolina Szomborg – psycholog, terapeuta, trener, psychodietetyk

Podziel się z innymi:

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

Bądź na bieżąco z naszymi aktualnościami

Nie przegap nowości!