Pozytywne myślenie

,,Odrzuć co negatywne, zaraź się pozytywnym myśleniem, a doda Ci to energii”.
Siła pozytywnego myślenia, siła podświadomości słyszałeś na pewno o tym. Mówisz, że to tylko słowa, a nie energia, którą przyciągasz to do czego dążysz. To czego pragniemy, w co wierzymy spełnia się bowiem wtedy, gdy dążymy do tego i osiągamy to co chcemy. Wizualizacja swoich pragnień przybliża nas do nich. Zauważ, że „ludzie sukcesu” osiągają je bo w nie wierzą i zawsze myślą pozytywnie o swoich umiejętnościach, kompetencjach i wszystkich swoich założeniach. Nawet  jeśli w trakcie tej drogi doświadczą porażki, wyciągają wnioski i dalej podążają swoją wyznaczoną drogą, starając się naprawić swoje błędy.

Zapytasz się jak oni to robią? Ty też tak możesz, umiesz i powinieneś.

Zacznij od małych kroków każdego dnia.

Wstań z łóżka i powiedz sobie dam radę! Jestem silną osobą!

Uśmiechaj się codziennie do siebie i innych osób.

Nie zakładaj negatywów ,,Nie uda się”.

DZIAŁAJ! PRACUJ! A CZAS POKAŻE.

Odpychaj zwątpienie, negatywną energię, jaka pojawia się w Tobie, kiedy przestajesz działać, czujesz zniechęcenie i brak ochoty na wszelką aktywność i zostajesz na sofie z pilotem w ręku. Biernością faktycznie nic nie osiągniesz, a pozytywnym myśleniem i działaniem TAK.

Dieta, trening, panowanie nad emocjami, regularność picia wody, wszystko przybliża Ciebie do celu.

A może potrzebujesz wsparcia? Podczas naszych warsztatów psychologicznych, otrzymasz dawkę wiedzy merytorycznej i praktycznej oraz dawkę pozytywnego myślenia.

Zapraszamy.

Jeżeli potrzebujesz bardziej intymnych warunków mamy również w ofercie indywidualne konsultacje psychologiczne, czasem potrzebujemy energii od innych.

W kwestii pozytywnego myślenia nie ma znaczenia na czym polega Twój problem, bowiem nasze doświadczenia są zewnętrznym skutkiem naszych wewnętrznych myśli . Tak np. nienawiść do siebie polega na złym myśleniu o sobie. Jeśli myślisz o sobie ,,Jestem złym człowiekiem” ta myśl wywołuje napięcie, które ,,żyje w Tobie’’ ulega wzrostowi i wzmocnieniu, a ciebie zniechęca do zmian. Takie myśli możesz jednak zniwelować szukając rozwiązania swojego problemu.

Jeśli masz Swój cel, otaczaj się ludźmi, którzy przybliżają Ciebie do niego i pozytywnie myślą wierząc w Twój sukces.

Zapraszamy.

Autor: mgr Karolina Szomborg – psycholog, terapeuta, trener, psychodietetyk

Podziel się z innymi:

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

Bądź na bieżąco z naszymi aktualnościami

Nie przegap nowości!